JERYCHO RÓŻAŃCOWE (7-dobowe ) do NMP Matki Bożej Bolesnej przez wstawiennictwo naszych Świętych Patronów

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, którą podejmujemy w dniach od 8 września 2022 r. od godz. 12.00 do 15 września 2022 r. do godz. 12.00.

Intencja ogólna:
• za Kościół Święty, Mistyczne Ciało Chrystusa
• za papieża Franciszka
• za naszych kapłanów
• w obronie wiary, krzyża i Ewangelii
• w obronie rodzin i godności życia
• za cały naród polski
• za naszą umiłowaną Ojczyznę
• o pokój w Polsce i na całym świecie
• o nawrócenie grzeszników i nieprzyjaciół Kościoła Świętego
• o ustanie zarazy XXI wieku.

Jest to już kolejne Różańcowe Jerycho. Każdy, kto zechce modlić się z nami,
podejmuje modlitwę w domu, ofiarowując jedną godzinę w ciągu doby możliwie o stałej porze. Może wybrać dogodną dla siebie porę lub ofiarować godzinę nocną i przez 7 dni odmawiać ustalone dwie części Różańca św., Radosną i Światła albo Bolesną i Chwalebną. Rozpoczynając modlitwę od godziny parzystej (np. od 12.00 do 13.00) odmawiamy część
Radosną i Światła natomiast rozpoczynając od nieparzystej godziny (np. od 13.00 do 14.00) część Bolesną i Chwalebną, zaś od 14.00 do 15.00 godziny znów część Radosna i Światła itd.

W ten sposób odmawianych będzie 12 pełnych Różańców św. w ciągu doby. Będziemy się modlić w tych samych intencjach, a więc w jednym duchu płynąć będzie do Pana Boga modlitwa przez przemożne wstawiennictwo Maryi Niepokalanej. Serdecznie zapraszamy do tej modlitwy wspólnoty parafialne i wszystkich ludzi dobrej woli, bo tak prosi Matka Boża, nasza najlepsza, jak mówił nasz św. patron Maksymilian Maria Kolbe – Mamusia Niebieska i Królowa naszej Ojczyzny. Wierzymy i mocno ufamy, że zostaniemy wysłuchani. W obecnym czasie taka modlitwa jest bardzo, bardzo potrzebna, wręcz konieczna.
Płomień Niepokalanego Serca Maryi, ratuj nas!
(Jeśli komuś jest za trudno odmawiać dwie części różańca, niech odmawia jedną lub tylko dziesiątek, łącząc się z nami – dziękujemy za wspólną modlitwę.)
Zaprasza z błogosławieństwem ks. proboszcza Jana Wierzbickiego i ks. asystenta MI Karola Piniewskiego – Rycerstwo Niepokalanej Archidiecezji Białostockiej. Kontakt telefoniczny 513248764, 536122839, 602380119

RÓŻAŃCOWE JERYCHO (7-dobowe) do NMP Królowej Polski, przez wstawiennictwo św. Józefa i naszych świętych Patronów

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, którą podejmujemy w dniach: od 30 kwietnia 2022 r. do 7 maja 2022 r. Msze św. w intencjach Kościoła i Ojczyzny oraz osób podejmujących modlitwę, a także ich rodzin, zostaną odprawione w dniu 30.04.2022 r. o godz. 7.30 i 07.05.2022 r. o godz. 7.30 w kościele św. Wojciecha w Białymstoku.

Przeczytaj więcej „RÓŻAŃCOWE JERYCHO (7-dobowe) do NMP Królowej Polski, przez wstawiennictwo św. Józefa i naszych świętych Patronów”

Zmartwychwstał Pan

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy wielu łask Bożych, mocy Ducha Świętego szczególnej opieki Maryi Niepokalanej i wstawiennictwa św. Maksymiliana, daru mądrości i świętości dla wszystkich wyznawców Chrystusa. Prosimy wspólnie Zmartwychwstałego Zbawiciela o pokój w naszych sercach i w świecie a szczególnie na Ukrainie. Od powietrza, głodu i wojny zachowaj nas Panie. Otoczmy modlitwą naszą Ojczyznę i cały Świat Rycerstwo Niepokalanej Archidiecezji Białostockiej